Art-press – drukarnia sitodrukowa

Art-press – drukarnia sitodrukowa

Obecnie w firmach poligraficzno-reklamowych nie drukujemy już tylko pieczątek, wizytówek, ulotek, wielkogabarytowych bannerów czy roll-upów. Przedsiębiorstwa korzystają z usług drukarni, gdyż nadrukowują logo lub markę firmy na coraz większej ilości różnego rodzaju produktów.
Niektóre z nich robione są na potrzeby kampanii reklamowych, mowa tutaj na przykład o długopisach reklamowych, smyczach czy zawieszkach do kluczy. Są to zazwyczaj gadżety dokładane do zakupionych przez klientów produktów, aby zachęcić ich do kolejnych zakupów. Inne firmy nadrukowują swoje dane czy loga na produktach, które są niezbędne do prowadzenia danej działalności, mowa tutaj na przykład o kamizelkach ochronnych dla pracowników firmy budowlanej.
Nadruki robione są również na bluzach czy koszulkach bawełnianych. Wiele sklepów lub sieciówek stosuje tego typu ubrania z nadrukami jako standardowy strój dla swoich pracowników. Dzięki temu po wejściu do sklepu wiadomo kto jest jego pracownikiem i do kogo możemy podejść gdy potrzebujemy pomocy czy informacji odnośnie danego produktu. Poza tym jest to również wspaniała forma reklamy dla sklepu czy marki. Przedsiębiorstwa w ofercie często posiadają również torby papierowe, foliowe lub bawełniane, które klienci nabywają w celu zapakowania zakupionych produktów. Je również wykorzystują jako element promocji. Na nich bowiem także mogą nadrukować co tylko chcą.
Niezależnie jednak na czym firmy chcą nadrukować swoje logo lub zaprezentować aktualną ofertę, przy różnych materiałach oraz nieregularnych powierzchniach wymagane są inne metody nadruku. Najczęściej w tym przypadku stosowaną metodą jest tak zwany sitodruk. Dzięki niemu możemy drukować na tkaninach, szkle, tworzywach sztucznych, drewnie, metalach czy skórze, nie jest to jednak prosta metoda. W związku z tym nie każda drukarnia chce podjąć się wyzwania i realizować tego typu zamówienia. Jeśli więc chcesz skorzystać z tej metody Art-press.pl to niewątpliwie drukarnia sitodrukowa.
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na https://artpress.pl.