Ośrodek Wypoczynkowy „Helena” – miejsce na wymarzone, rodzinne wakacje.

Zima kojarzy nam się zwykle z wypoczynkiem w górach oraz sportami zimowymi. To czas, w którym większość ludzi marzy o spędzeniu choćby weekendu wśród pięknie ośnieżonych szczytów górskich. Niewiele jest osób, które myślą wtedy o zaplanowaniu letnich wakacji. Bardzo często zdarza się, że wraz z nadchodzącymi gorącymi i słonecznymi dniami stwierdzamy, że najwyższy czas zaplanować letnie wakacje. Niestety zazwyczaj okazuje się, że za późno już na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, gdyż ci bardziej przewidujący zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji.

Po długich i jałowych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas terminie, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to zazwyczaj urlopem spędzony na codziennych, kilkukilometrowych, rodzinnych wyprawach z miejsca noclegu na plażę, z bagażem w postaci dmuchanego koła do pływania, wiaderek i foremek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z napojami i Bóg wie czym jeszcze. Często podczas wakacji mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go stanowimy. Trudno nazwać w ten sposób spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak wcale nie musi tak być. Jeszcze zimą należy zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letni urlop. Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę wyjątkowych miejscach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować rodzinny budżet tak, aby móc skorzystać z dostępnych tam atrakcji. Warto postawić na sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada szeroką ofertę zarówno dla wczasowiczów pragnących się zrelaksować jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek. Jednym z takich właśnie miejsc jest niewątpliwie mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA. Znajduje się on w bardzo wyjątkowym miejscu nad słynącym z przejrzystych wód jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice objęte są strefą ciszy, co umożliwia urlopowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przeludnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają wiele możliwości dla osób decydujących się na spędzenie tam wakacji. Ośrodek Wczasowy HELENA znajduje się w samym ich centrum – krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Aby zorganizować sobie pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury. Każdy, kto spędzał tam wczasy może polecić go z całą odpowiedzialnością. Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca pozwalające na aktywny wypoczynek jak choćby boisko do siatkówki, czy plac zabaw dla najmłodszych. W budynkach jest także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci,sauna oraz jacuzzi. Ośrodek posiada własną plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można przyjemnie spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej z barkiem. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Alejki, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę cudowne miejsce, które zapewni prawdziwy odpoczynek wśród przyrody z dala od hałasu. Każdy znajdzie tam z pewnością coś odpowiedniego dla siebie.

Więcej informacji: www.owhelena.com.pl