Parasole dla firm z własnym logo mogą być ładne (przykłady)

Parasole dla firm z własnym logo mogą być ładne (przykłady)

Interesują Cię parasole dla firm z możliwością nadruku własnego logo, ale nie szukasz tandety? Chcesz zamówić parasole reklamowe, ale w sumie nie do końca wiesz, gdzie umiejscowić znak marki i jak można drukować? Ten wpis da Ci sporo inspiracji.

Parasole dla firm – jeśli ładne, to tylko od producenta

Zacznijmy od krótkiego wstępu, gdzie w ogóle szukać porządnych parasoli dla firm z własnym logo. Teoretycznie mamy trzy możliwości:

  1. drukarnie, specjalizujące się w gadżetach reklamowych,
  2. agencje reklamowe z własnymi katalogami produktów,
  3. producentów parasoli, które mają też w ofercie parasole dla firm z własnym logo, czyli albo parasole reklamowe albo parasole dla sieci sklepów, które później mogą je sprzedawać jako “swoje”.

Niestety w praktyce drukarnie oferują często tylko najtańsze wersje parasoli, co do których jakość jest wątpliwa. Cena też nie powala. Agencje reklamowe z kolei bazują w znamienitej większości na towarze sprowadzanym z Chin – nie dość, że opłaca się zamawiać dopiero od 100 czy 500 sztuk, to jeszcze zamówienie realizowane jest w 2-3 miesiące, a efekt końcowy cóż… też może nas rozczarować. Stąd dobrym rozwiązaniem wydaje się być kontakt bezpośrednio z producentem parasoli – skoro szyje u siebie, to ceny u niego nie będą większe niż u pośredników, a jeśli od lat robi parasole dla firm, to też doskonale rozumie potrzebę dobrego brandingu.

Ładne parasole dla firm z własnym logo – kilka przykładów

Na wygląd parasola wpływa zarówno jego fason, czyli to, czy dany parasol reklamowy jest długi z elegancką drewnianą rączką, czy kieszonkowy lub nowoczesny, jak i to w jaki sposób chcemy na nim nadrukować logotyp naszej firmy, slogan reklamowy lub zdjęcie. I to, gdzie chcemy to zrobić. Na zewnątrz? W środku? A może na przeciwległych krańcach kopuły parasola? Poniżej przedstawiamy pomysły na ładne parasole dla firm z własnym logo, które udostępnił nam austriacki producent parasoli Schirmmacher.pl, który jakiś czas temu pojawił się w Polsce, a poza sprzedażą b2b specjalizuje się właśnie w parasolach z logo firm.

parasole dla firm

Wiele firm decyduje się jedynie na subtelny nadruk logo na jednym z paneli parasola. Inne jednak idą o krok dalej i dla lepszej widoczności, decydują się na druk na kilku panelach parasola lub w ogóle na cyfrowy druk całopowierzchniowy. Eksponują w ten sposób również hasło kampanii lub grafikę, która kojarzy się z marką, a wyglądać to może naprawdę ładnie.

parasole dla firm z własnym logo

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem wydaje się taki wybór koloru parasola, by kontrastował on mocno z logotypem lub zdjęciem reklamowym. W ten sposób dobrze wykorzystujemy efekt szybkiego przykuwania uwagi. Jako klient składający zamówienie na parasole dla firm z własnym nadrukiem bez problemu powinieneś móc przebrać w kilkudziesięciu kolorach i dobrać parasol, który najbardziej pasuje do wizerunku Twojego biznesu.

Dla przykładu, dla firm, które adresują swoje produkty do kobiet (np. branża kosmetyczna czy modowa), to, co może rzeczywiście spodobać się klientkom, to m.in. modne przezroczyste parasole jak z amerykańskich seriali albo jasne, kolorowe parasole, które wyglądają subtelnie i elegancko. Więcej takich ładnych inspiracji na parasole dla firm z własnym logo znajdziesz na oficjalnej stronie sklepu https://schirmmacher.pl/.

firmowe parasole z logo