Profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych

Obecnie można użyć stwierdzenia, że komputer jest już nieodłączną częścią naszego życia. Dlatego tak ważne jest, aby był zawsze w pełni sprawny i pewny. Opóźnione działanie sprzętu może bowiem zmarnować bardzo dużo naszego jakże cennego czasu.

Z badań prowadzonych przez wiele firm wynika, że większość ludzi wcale nie robi kopii zapasowych tworzonych przez siebie plików, nawet tych bardzo ważnych. Liczba ta sięga nawet dziewięćdziesiąt procent właścicieli komputerów. Nie zwracamy uwagi na fakt, że nasze komputery, a w szczególności ich dyski twarde mają określoną żywotność i może kiedyś nastąpić ich uszkodzenie. W dodatku w najmniej oczekiwanym dla nas momencie. Zdarza się bowiem wielokrotnie, że komputer przestaje prawidłowo odpowiadać na nasze polecenia, a czasem następuje nawet zawieszenie całego komputera. Jednak takie zachowanie ma swoją przyczynę. W związku z tym warto szybko znaleźć źródło powstałej sytuacji. Może ona tkwić przykładowo w braku systematycznie robionych aktualizacji lub uszkodzeniu dysku twardego. Bardzo często na niewłaściwą pracę komputera i jego krótką żywotność ma wpływ także niewłaściwie działający układ chłodzenia. Warto dlatego systematycznie czyścić komputer, zwłaszcza jego układ chłodzenia. Powstałe tam zanieczyszczenia mogą bowiem uszkodzić elektronikę komputera, a w konsekwencji doprowadzić do utraty danych. Gdy już niestety dojdzie do utraty danych większość z nas nie wie co robić w takiej sytuacji i przeważnie wpada w panikę. Tym bardziej jak pracowali nad czymś przez długi czas lub był to plik z naszymi wszystkimi zdjęciami.

Na szczęście mamy na rynku firmy, które zawodowo zajmują się odzyskiwaniem danych. Bardzo profesjonalnym w tej branży przedsiębiorstwem mającym w Warszawie kilka specjalistycznych laboratoriów, w tym główne przy ulicy Opaczewskiej jest Centrum odzyskiwania danych Warszawa. Nowoczesne rozwiązania stosowane przez firmę z pewnością sprawią, że znów będziecie w posiadaniu swoich cennych zdjęć, dokumentów i innych różnego rodzaju utraconych danych.

Oferują bowiem odzyskiwanie danych z różnego rodzaju dysków: 1,8; 2,5; 3,5 cala Seagate, Western-Digital, Samsung, Hitachi, Toshiba, Maxtor oraz z dysków przenośnych wszystkich producentów. Odzyskiwanie danych z dysków po upadku czy odzyskiwanie danych z macierzy RAID również nie jest dla nich problemem. Dodatkowo naprawa dysków również jest w ofercie firmy.

Często zdarzają się sytuacje, że uszkodzeniu ulega tak zwany Pendrive, na którym posiadamy bardzo dużo cennych dla nas danych. Na szczęście nie ma co się martwić, gdyż to laboratorium odzyskuje dane nawet z uszkodzonych przenośnych dysków Pendrive. Oprócz tego utracone dane z kart pamięci SD, microSD, MMS, MS, CF i innych również nie są dla nich problemem.

Jeśli więc spotka Was tego typu sytuacja i stracicie cenne dla Was dane w pierwszej kolejności skontaktujcie się z laboratorium odzyskiwanie danych Warszawa Ochota. U nich zapłacicie tylko za efekt, a dodatkowo podzielą się z Wami wieloma cennymi radami, aby w przyszłości uchronić Was przed utratą danych. Jeśli Wasze utracone dane zawierają w dodatku poufne informacje nie ryzykujcie, ich odzyskanie powierzcie profesjonaliście.