Programy do wystawiania faktur LoMag uczynią Twoją firmę bardziej efektywną!

Będąc właścicielem własnej firmy pragniemy, aby była on zarządzana jak najefektywniej, oszczędzając nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski. Wiele godzin, które moglibyśmy przeznaczyć na działania inwestycyjne i prorozwojowe tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety obowiązkowym elementem prowadzenia własnej działalności. Duża część obecnie funkcjonujących przedsiębiorców tworzy dokumentację wypisując ręcznie rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty. Ciągłe przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje sporą ilość czasu. Istnieją jednak sposoby, aby tę pracę udoskonalić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z tych sposobów jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To niebywale efektywny, fachowy i wielopłaszczyznowy program. Działa szybko i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze. Oferuje przekrojową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Priorytetowym zadaniem programu jest ulepszenie komunikacji w firmie i ułatwienie jakości obsługi klientów. Zapewnia ono ciągłą pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a wszystko to dzięki temu, że bazuje na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala zaoszczędzić czas i usunąć czynnik błędu ludzkiego.

Aby móc w sposób ciągły monitorować i wprowadzać zmiany za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł obsługujący magazyn umożliwia automatyczne wytwarzanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym, a także projektowanie etykiet logistycznych i pełną obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada moduł ułatwiający współpracę z klientami. Umożliwia pełną obsługę zamówień odbieranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością formowania ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość wykonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Ponadto obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez zamawiającego wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę końcową, dodatkowo tworząc dokument WZ. LoMag to bez wątpienia bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszelkimi rodzajami faktur. Nie tylko samodzielnie definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury nie zawsze jest końcem transakcji. Nierzadko zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawienia lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości.

Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera obowiązujące dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w wybranym języku, tworzący faktury z LOGO, zdjęciami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Pełna integracja ze wszystkimi modułami LoMag pozwala na monitorowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych wymogów i eksport danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest nie do przecenienia z uwagi na znaczną ilość zalet. Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz konfigurowalne wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle istotna w związku z obsługą programu jest jego intuicyjność w tworzeniu indywidualnych wydruków dla wszelkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych zapisanych w pamięci komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie przesyła dokumenty na skrzynkę email klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentacji kasowej. Program pozwala na skonfigurowanie alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Sprawi, że firma będzie wydajna i umożliwia zarządzanie dokumentacją za pomocą komórki. Opłaca się w niego zainwestować i wyprzedzić konkurencję.